Herkese Merhaba;

Herkesin de bildiği mikor kaynak saç uzatma sistemleri içerisinde açık ara en çok sevilen yöntem oldu. Bizim de saç kaynak merkezimize gelen misafirlerimizin büyük bir çoğunluğu mikro saç kaynak sistemini tercih etmektedir. Mikro kaynağı tercih etmelerinin en büyük sebepleri görünmeyen bir yöntem olması ve saçlara hafif taneler yani 0,6 – 0,8 gramlık uçlar şeklinde uygulandığından ağır gelmemesidir. Bu konuya aşağıda değineceğiz…

ŞİMDİ MİKRO KAYNAKDAN DAHA İNCE VE DAHA GÖRÜNMEZ OLAN NANO KAYNAĞI ANLATALIM VE UYGULAMA VİDEOMUZU İZLEYELİM

Bu videomuzda sizlere saç kaynak yöntemleri içinde görünmeyen saç kaynak sistemi olarak da bilinen nano saç kaynak uygulamasını göstermek istedik. Uygulama aşamasını ve önce sonra görüntülerini sizlerle paylaştık. Başarılı bir nano kaynak uygulaması sonucu için en ince sistem saç kaynaklarını kullanmak gerek. Bu videoda kullanmış olduğumuz kaynak saçlar her biri 0,3 gramlık tanelerden oluşmaktadır. Bu sebeple uçların her biri çok ince olduğundan görünmez saç kaynak olarak da adlandırılır. Bazı kullanıcılar ve kuaförler tarafından görünmeyen bir saç kaynak sistemi ve ince tutamları sayesinde saçlarınızın yorulma oranını en aza indirdiğinden dolayı medikal kaynak olarak da bilinmektedir.

nano-sac-kaynak-yapim-asamasi-medikal-sac-kaynak

Mikro kaynak fiyatları ile karşılaştırıldığında nano saç kaynak fiyatları arasında biraz fark var çünkü nano kaynak saç uygulama süresi daha uzun sürer. Bunun tek sebebe aşırı ince olması.

Bunun yanı sıra istediğiniz her saç kaynak sistemini kendi atölyemizde üretiyoruz ve renk/uzunluk fark etmeksizin sizlere sunmaktayız. İster bizim profesyonel saç kaynak uzmanlarımıza uygulamanızı yaptırabilir isterseniz de satın alıp kendi kuaförünüze uygulama yaptırabilirsiniz. Seçim sizin.

TABİKİ SİZ DE NURÇİN HANIM GİBİ MEMNUN AYRILMAK İSTİYORSANIZ BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ…?
İyi Günler…

Bir cevap yazın