Keratin Kaynak,

Keratin Kaynağı Türkiye’de çok fazla kişi saç kaynak yöntemlerinden birisi olan Keratin Kaynak hakkında çok yanlış fikir ve düşüncelere sahiptirler. Keratin Kaynağın bilinçsiz kişiler tarafından doğru bir şekilde yapılmamasından dolayı, Saç kaynağının en zararlı olduğu saç kaynak sistemi olarak ün salmıştır. Keratin kaynak hakkında ki bu yanlış düşünceler bilinçsiz saç kaynağı yapanların elinde kötü şöhretine neden olmuştur. Avrupa ve Amerika’da uygulanan saç kaynak yöntemlerinin yüzde 65nin Keratin Kaynak olduğunu bilirsek. Keratin kaynak hakkında ne kadar yanlış düşüncelere sahip olduğumuzu anlayabiliriz.

Saç Kaynak uzmanlık gerektiren bir uygulamadır keratin kaynak ise ekstra bir uzmanlık ve beceri isteyen bir uygulamadır. Bu yüzden lütfen rastgele her yerde saçınıza keratin kaynak yaptırmayın ve araştırın. Bilinçsiz kişilerin yapmış olduğu keratin kaynak sonucunda saçlarını kestirmek zorunda kalan birçok kişinin olduğunu da bilmeniz gerekiyor.

Keratin kaynak yaptırdıktan sonra saç kaynaklarınızı yapan kişinin periyodik ziyaretlerinizde saç kaynağınızın bakımını üstlenip rutin saç kaynak bakımlarını uygulaması gerekiyor. Bu işlem içinde bir ücret talep etmemesi gerekir. Periyodik saç kaynak bakımlarınızı biz SACH ® Kaynak Merkezi olarak ücretsiz yapıyoruz..