Halka Kaynak  & Boncuk Kaynak,

Saç uzatma ve yoğunlaştırma işlemlerinin Türkiye’de en fazla uygulamaya sahip saç kaynak yöntemlerindendir. Bu saç kaynak yöntemi kullanım açısından ve uygulama açısından en pratik ve sağlıklı uygulamalardan bir tanesidir. Saç kaynağının zararları konusunda birçok şey duymuş olabilirisiniz bir çoğununda abartılı olsa da gerçek payı vardır!

Fakat boncuk kaynak ya da diğer adıyla halka kaynak sistemi diğer bütün saç kaynaklarının en güvenilir ve en bilinçsiz kişi tarafından dahi yapılsa en az zarar veren yöntemidir.

Burada Saç kaynağının zararlarından bahsediyorum bir saç kaynak uzmanı olarak belki ticari olarak yanlış fakat etik olarak doğru olduğunu düşünüyorum. Yüzlerce lira vererek yaptırdığınız saç kaynağının karşılığında güzelleşmek ve daha özgüven dolu hissetmek istersiniz.

Bilinçsiz kişilerin ticari çıkarları yüzünden yapılan saç kaynak kurbanlarından olmamanız için lütfen tabelasında saç kaynak yapılır yazan her yere güvenmeyin. Yapmış olduğu işlere ve firmanın ve sahibinin geçmişine bakın. Saçtan ne kadar anlıyor ve size ne kadar saç kaynak uygulaması yapabilir.

Sach Saç Kaynak Merkezi olarak saçlarınıza imzamızı atmaya hazırız. Ya siz güzel ve uzun saçlara sahip olmaya hazır mısınız?

Sach ® saç kaynak uzmanı Murat Kolukırık